Bratislavčanka

Publikované 15.3.2018

Krása všedných dní

Znova a opäť hľadám a veru aj nachádzam krásu nášho veľkomesta. Veď je to môj domov. V svojich snoch o budúcnosti vždy blúdim na vidiek k veľkým kopcom s maličkým domčekom a idylkou jednoduchého a pokojného života. No viem, že na teraz je môj domov tu. V tomto špinavom veľkomeste, kde ma ráno o 4tej budia električky. Olá Bratislava!

Nosíme a nosíme

Kočík sa nám v našom novom byte zatiaľ veľmi neoplatil. A po prečítaní knihy Koncept kontinua, by kočík ocko chcel najradšej zahodiť. Pre istotu si ho ešte necháme, no do budúcna uvidíme. Všimla som si, že Sara je oveľa lepšia keď ju nosím. Len ten môj chrbát :)

Improvizujeme

S celým našim rodičovstvom sa nejak spája slovo improvizácia. Neviem, či to tak je u každého, ale u nás teda na dennodennom poriadku. Mame sa nechcel kupovať sušiak, tak suší plienky viď. obrázok. No a hračky, ktoré sú pôvodne určené na hranie s radosťou poslúžili aj ako vešiak.

Ukulelujeme

Najlepšia vec! Ak ste rodič začnite sa prosím učiť hrať na nejaký hudobný nástroj. Vaše dieťa bude jediné, ktoré má trpezlivosť počúvať falošné tóny a dokonca to aj patrične ocení - nebude plakať :)

Hryzieme

Zuby nás už svrbia a nevieme ako a čím všetkým možným by sme si ďasná poškrabali. Začína nás trápiť aj jarnozubová únava. Tak uvidíme ako to pôjde ďalej.

Sme

Sme najradšej, že môžeme byť všetci spolu, aj keď v bordeli, ale doma. Mama sa snaží naučiť byť trošku pokojnejšia a Sara jej ukazuje ako si treba užívať TU a TERAZ, na ktoré mama občas zabúda.

Odporúčam vám všetkým, čí máte deti alebo nie zastať a usmiať sa na seba do zrkadla. Vnímať momenty bytia. Krásu všedných dní. Milovať celým svojim ja.

My sme si dali víziu riadiť sa takýmto konceptom

Menej hmotných veci - jednoduchší život - šťastnejsí človek

Alžbeta Kobydová Autor článku

Mama, manželka, jogínka a v neposlednom rade človek nadšený pre zdravý životný štýl a vytvorenie harmónie vo všetkých oblastiach svojho života.

Podobné články

Ako si vyrábam vlastnú kozmetiku
Minimalizuj v kuchyni + zero waste tipy
Ako na hennu
Sprav svoj život krajším, MINIMALIZUJ